Asertywność i pewność siebie – Ola Budzyńska

with Brak komentarzy
Asertywność i pewność siebie - Ola Budzyńska

W ostatnim czasie asertywność i pewność siebie stały się bardzo ważnymi i popularnymi hasłami w Polsce. Coraz więcej się mówi, że kobietom brakuje tych cech, ale też one same coraz częściej mają świadomość, że fajnie byłoby je posiadać.

Asertywność i pewność siebie

Ola Budzyńska często powtarza, że asertywność i pewność siebie, to nie są cechy, które są nam dane raz i na zawsze. Każdy z nas może wypracować je, rozwijać i się w nich doskonalić.
W książce bardzo mocno są opisane tematy asertywności i pewności siebie ale Autorka porusza również zagadnienia dotyczące przekonań, samooceny i poczucia własnej wartości.

Wygląd książki

Chwilę chcę zatrzymać się nad wyglądem książki. Czemu? Bo sam wygląd książki odbiega od dotychczas dostępnych. Twarda okładka, a cała książka jest na spirali. Papier jest bardzo przyjemny w dotyku. Grafika bardzo przejrzysta, schludna i kolorowa. Jakoś wykonania książki jest bardzo wysoka. Każdy detal jest starannie dopieszczony.

Moja opinia

„Asertywność i pewność siebie” Oli Budzyńskiej kierowana jest przede wszystkim do kobiet (Autorka zwraca się w swojej książce do czytelniczek). Książka to 271 stron konkretnej wiedzy, pytań, zagadnień do przemyślenia. Poradnik czyta się bardzo szybko, ale tak naprawdę w niej nie o to chodzi. Jest bardzo duża ilość ćwiczeń i pytań, nad którymi warto się pochylić i przemyśleć aby zaszły jakieś zmiany. Asertywności i pewności siebie nie buduje się od ilości przeczytanych książek na ten temat, ale ciężkiej pracy nad sobą. A zwłaszcza nad odpowiedzią sobie na te trudne i sprawiające kłopot pytania.
Polecam wszystkim tym, którzy chcą być asertywni i nie boją się nad tym ze sobą popracować.

Książkę można nabyć TUTAJ