Co to jest i czy warto korzystać z Legimi?

with Brak komentarzy

Czy warto korzystać z Legimi?

Z aplikacji Legimi korzystam już od stycznia 2016 (wow! sama nie wiedziałam, że to już to trwa tyle czasu!). Dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam moją opinię na temat tego, czy warto korzystać z Legimi ?

Co to Legimi?

Legimi to aplikacja, którą można zainstalować na kilku urządzeniach:

  • smartfon
  • komputer
  • czytnik
  • tablet (również Kindle)

Jak wygląda sama aplikacji?

Legimi ksiazki

Aplikacja składa się z czterech zakładek:

  • Moje legimi – znajdziemy tutaj statystyki np. ile średnio dziennie/tygodniowo czytamy, co ostatnio czytaliśmy oraz informacje odnośnie naszego Pakietu
  • Katalog – miejsce gdzie znajdują się wszystkie książki dostępne w aplikacji. Mamy rozróżnienie ogólne na nowości i bestsellery, ale również poszeregowane według katalog, jak na przykład edukacja, fantastyka i sci-fi, kryminał, poradniki, języki obce, obyczajowe i romansidła czy też dla dzieci i młodzieży
  • Półki – książki, które pobraliśmy i możemy śmiało je czytać 🙂
  • Notatki – znajdą się tutaj zapisane przez nas strony lub cytaty z książek

 

 

Czy warto korzystać z Legimi?

Platforma w swojej bibliotece posiada ponad 25000 ebooków i audiobooków. Potężna kolekcja, która z każdym tygodniem coraz bardziej się rozrasta.

Legimi nie współpracuje ze wszystkimi wydawnictwami, jakie są obecnie na rynku, ale w ofercie Legimi jest ich tak wielu, że na pewno każdy znajdzie interesujące książki dla siebie.

Dostęp do Legimi możemy wybrać z kilku pakietów, w zależności od opcji, która nas interesuję. Aplikacje Legimi można przetestować za darmo przez 7 dni.

Legimi audiobook

Wady?

Płatność pobierana jest automatycznie z Twojej karty albo konta PayPal co, dla niektórych może być problemem.

Wielką wadą aplikacji Legimi jest to, że na mojej półce jest wiele książek do przeczytania i wciąż ich przybywa, a czas nie chce się rozciągnąć! Czy ten argument nie przemawia za tym dlaczego warto korzystać z Legimi ?

Jeżeli dalej zastanawiasz się czy warto korzystać z legimi, zajrzyj na ich stronę internetową, żeby dowiedzieć się więcej.