Droga do siebie – Paulina Gaworska-Gawryś

with Brak komentarzy
Droga do siebie - Paulina Gaworska-Gawryś

Paulina Gaworska -Gawryś napisała e-booka „Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie”, dzięki którym w łatwy sposób możemy poznać siebie. Metody w nim zawarte są pomocne, skuteczne ale też łatwe do zastosowania bez większego przygotowania.

Droga do siebie

Poznanie siebie, uwolnienie od demonów przekonań, oczekiwań, schematów i wpojonych norm – jest wolnością, jest poznaniem siebie i nowym życiem. Takim na własnych zasadach.

W e-booku „Droga do siebie” znajdziemy 7 technik, które mogą odmienić nasze życie. A na pewno sprawią, że przybliżymy się sami do siebie. Pisanie odręczne, medytacja, aromatoterapia to tylko niektóre z nich. Paulina Gaworska-Gawryś przybliża nam o co dokładnie chodzi w tych metodach. Przedstawia naukowe dowody ze stosowania tych technik. A co więcej pokazuje, jak zastosowanie praktyczne wpłynęło na jej osobiste życie.
Do ważne, i co sama Autorka podkreśla, e-book nie zastąpi sytuacji, w której psychoterapia jest niezbędna czy pomoc psychiatryczna. Wskazane techniki mogą za to bardzo pomóc w trakcie czy po terapii. Pomogą również aby dać upust nawarstwionym emocjom w sposób bezpieczny i kontrolowany. I zaopiekować się sobą w sposób odpowiedni.

… o sobie zapominasz najczęściej. A pod naporem codziennych trudnych emocji, często też nie widzisz, że potrzebujesz wsparcia, pomocy i współczucia.

Jak wygląda e-book

„Droga do siebie” jest pisany z perspektywy Pauliny – kobiety, ale zawarte w nim techniki są uniwersalne i każdy śmiało może je stosować. E-book można czytać w systemie od początku do końca, ale też można przeskakiwać na interesujące nas techniki czy ćwiczenia. W e-booku znajdziemy 7 technik, opis badań naukowych, podpowiedzi Pauliny Gaworskiej – Gawryś, na co zwracać uwagę przy danej praktyce, jakie pytania sobie warto zadać.
Na końcu znajdziemy spis ogólnopolskich telefonów zaufania, miejsc gdzie można szukać pomocy. Dodatkowo Autorka przygotowała dla nas ćwiczenia, które pomogą nam zadbać o siebie oraz listę książek czy miejsc, które mogą nam pomóc czy zainspirować nas w dalszym rozwoju.

Czytanie ułatwia redukowanie stresu, wycisza, szczególnie przed snem. Poprawia koncentrację, rozwija wyobraźnię, poprawia zdolności językowe, a także według najnowszych badań jest czynnikiem chroniącym przed chorobą Alzheimera.”

Moja opinia

W e-booku „Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych technik, które na pewno wielu z was przypadną do gustu. Większość zawartych w e-booku znam i nawet stosuje. Polecam na pewno pisanie odręczne, nawet dodałabym do tego, żeby w czasie takiego seansu, pisać wszystko co przyjdzie od waszej głowy, nie zwracać uwagę czy zdania są poprawne stylistycznie czy ortograficznie, bo najważniejsze jest wyrzucenie z siebie emocji.
Mnie zaintrygowała technika aromaterapii i bardzo chętnie ją u siebie wypróbuje. Używałam olejków np. na zatkany nos w czasie kataru, ale nigdy jako sposobu na relaks czy lepszy sen.
E-booka polecam przede wszystkim tym, którzy zaczynają drogę samorozwoju, ale również, którzy szukają inspiracji, jak jeszcze urozmaicić dotąd stosowane metody, czy praktyki.

E-book możecie zakupić na stronie Pauliny