Gdzie znaleźć darmowe e-booki i audiobooki?

with Brak komentarzy
Gdzie znaleźć darmowe e-booki i audiobooki?

Obecnie jest czas, kiedy szukamy sobie innego zajęcia niż wyjścia na dwór, spotkania rodzinne czy towarzyskie. Musimy sobie znaleźć alternatywę i zając sobie ręce i głowę. Dużo osób gotuje, sprząta a ja proponuję coś innego. Formę odpoczynku i to za darmo albo niewielkim kosztem.

Co do tego potrzebujecie?

Internet! Wiem teraz sieć jest bardzo przeciążona, ale w wielu tych miejscach, które Wam zaraz polecę wystarczy kilka minut spędzić podłączonym do sieci, żeby za chwilę się cieszyć możliwością korzystania z dobra offline.

Gdzie znaleźć darmowe e-booki i audiobooki?

  • Na stronie Woblink znajdziemy bardzo dużo darmowych e-booków, które możemy ściągnąć po zalogowaniu. Różne kategorie więc każdy powinien coś znaleźć dla siebie: obyczajowe, religijne, biznesowe i wiele innych.
  • 171 książek można ściągnąć na stronie Publio, wśród dostępnych są również lektury szkolne
  • Ebookpoint udostępnia prawie 900 e-booków, audiobooków
  • 313 bezpłatnych książek można czytać dzięki stronie ebook
  • prawdziwe szaleństwo oferuje empik premium Do naszej dyspozycji jest 13-ście tysięcy e-booków i audiobooków na 60 dni, wystarczy się tylko zarejestrować!

Nie darmowe e-booki ale też bardzo dobre rozwiązanie

Dalej masz ochotę na więcej książek? Ta liczba i pozycję przedstawione powyżej nie są satysfakcjonujące? Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. W cenie jeden książki możesz mieć miesięczny dostęp do ponad 60 tysięcy e-booków i audiobooków. To wszystko oferuje aplikacja Legimi – więcej o niej, jej plusach ale też minusach napisałam TUTAJ

Wydawnictwa

Warto też zaglądać na strony wydawnictw, również tam można otrzymać darmowe e-booki. Żeby ułatwić sprawę w relacjach wyróżnionych na moim Instagramie znajdziecie ich propozycje.

Miłego lektury!