GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. – Witkiewicz Magdalena, Grochowska Marzena

with Brak komentarzy
GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. - Witkiewicz Magdalena, Grochowska Marzena
Magdalena Witkiewicz i Marzena Grochowska w swojej książce „GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. ”  przygotowały dla swoich czytelników niezwykłą opowieść.

Kto był w czarnej d… ?

Każdy z nas był w czarnej dupie, prawda? I wiele razy w życiu wypowiedział zdanie: „Jestem w czarnej dupie”?
W przeróżnych sytuacjach, kiedy walił się nasz świat?, kiedy własny strach paraliżował kolejny ruch?, kiedy wszystko widzieliśmy w czarnych barwach?, kiedy nie widzieliśmy sensu? W takich chwilach nie mamy pomysłu, jak wyjść z takiej sytuacji, wręcz jesteśmy pewni, że to koniec świata. Zostało tylko ryczeć, jęczeć i się zadręczać.
Lubicie bajki? „GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.” to cudowna opowieść o Wincentynie Zwyczajnej – Takajakty, która znalazła się w czarnej dupie przez swojego pracodawce, który chciał koniecznie, aby napisała wyśmienity artykuł godny „New York Times’a”.
I w ten oto sposób Wincentyna przedziera się przez świat czarnej dupy aby sprawdzić, o co w tym wszystkim chodzi, i jak wydostać się z Czarnej D.

Czarna Dupa to stan umysłu, a nikt inny tylko ty jesteś jego właścicielką, zatem jeśli uznasz, że już pora odkurzyć pajęczyny, zapraszamy w drogę. Niczego się nie obawiaj, nie ty pierwsza i nie ostatnia byłaś lub jesteś gościem tej jakże mało malowniczej miejscowości.

Jak wydostać się z Czarnej D. ?

Magdalena Witkiewicz i Marzena Grochowska napisały książkę, piękną opowieść – bajkę. Opowiadają w niej o mieszkańcach Czarnej Dupy wraz z wiedzą z zakresu coachingu oraz przecudnymi cytatami.
Autorki użyły prostego przekazu i języka, dzięki temu, nie ma się wrażenia, że czyta się książkę specjalistyczną. Ponadto formuła książki czyli wymyślony świat, śmieszne nazwiska i miejscowości, dodają lekkości książce.
Powoduje to, że trudny, niewygodny i często kłopotliwy temat jest „rozbrojony” poprzez to , ale przykłady losów bohaterów są realistyczne i każdy czytelnik znajdzie przykład, w którym sam się spotkał.
W życiu możemy mieć PROBLEMY albo możemy mieć WYZWANIA.
Zmień słowo „problem” na słowo „WYZWANIE”, a mózg automatycznie zacznie się zastanawiać, jak mu sprostać.
Wydawnictwo: Od deski do deski
Liczba stron: 220