Jak poradzić sobie po rozstaniu?

with Brak komentarzy
Jak poradzić sobie po rozstaniu?

Zbliżają się walentynki. Czas poduszek w serduszka, różowych wystaw sklepowych, romantycznych kolacji. Moim zdaniem okazywać sobie miłość powinno się codziennie a nie raz w roku w szale światowego święta. Warto też pamiętać, że to może być bardzo trudny czas dla tych, którzy cierpią po rozstaniu.

Jak poradzić sobie po rozstaniu?

To bardzo trudny czas dla każdej osoby, niezależnie od tego, kto podjął tą decyzję. Byłeś w związku, już nie jesteś. Trzeba nauczyć się żyć samodzielnie, na nowo. Często łączy się to z przeprowadzką, stratą jakiś znajomych czy przyjaciół. Zmianą planów.

Uważam, że jednym z szybkich, tanich ale też szeroko dostępnych sposobów, jak poradzić sobie z wieloma rzeczami, w tym także poradzenie sobie po rozstaniu, jest znalezienie dobrych lektur, które pomogą nam stanąć znowu na nogach.

Polecane lektury w trudny czas po rozstaniu

Bądź pewna siebie - Joanna Godecka

BĄDŹ PEWNA SIEBIE Joanna Godeckiej przestawia najnowsze teorie psychologiczne połączone z doświadczeniem Autorki z jej gabinetu. Tworzą one kompleksowe źródło wiedzy do zwiększenia swojej samooceny i pewności siebie.

NAJPIERW ZADBAJ O SIEBIE Patrycja Załug zabierze Cię w podroż do źródeł Twojej siły i nauczy Cię, jak zadbać o siebie

UNF*CK YOURSELF Bishop Gary John

UNF*CK YOURSELF Bishop Gary John W twojej głowie toczy się nieprzerwany monolog wewnętrzny – jakiś cichy, krytyczny głos wciąż powtarza ci, że jesteś zbyt leniwy, za głupi lub za słaby. Nawet nie zauważasz, jak mocno wierzysz w jego słowa i ile energii z ciebie wysysa, kiedy przez cały dzień usiłujesz zapanować nad stresem i napięciem.

ROZSTANIE TO NIE KONIEC ŚWIATA Elliott Susan J.

ROZSTANIE TO NIE KONIEC ŚWIATA Elliott Susan J.
Poznaj skuteczną strategię pogodzenia się z uczuciem straty po rozstaniu, odzyskania pewności siebie i otworzenia się na prawdziwą miłość.

SAMODZIELNA KOBIETA Czarnecka Anna, Santorski Jacek

SAMODZIELNA KOBIETA Czarnecka Anna, Santorski Jacek to opowieść o zmianie – dojrzewaniu do niej i utwierdzaniu się w niej. To zapis odnajdywania drogi do samego siebie, mierzenia się z nowymi wyzwaniami i negatywnymi uczuciami, takimi jak gniew i złość. To książka dla każdej kobiety, która czuje potrzebę zmiany w jakimkolwiek obszarze swojego życia.

Atlas toksycznych facetów - Barbara Strójwąs

ATLAS TOKSYCZNYCH MĘŻCZYZN Barbara Strójwąs Książka pokazująca problem bardzo wielu kobiet. W końcu każda z nas chociaż raz miał okazję poznać toksyczną osobę. Co ważne, to że dana osoba jest toksyczna dla Ciebie, nie oznacza, że będzie czy też może być dla kogoś innego. 

GPS szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. - Witkiewicz Magdalena, Grochowska Marzena

GPS SZCZĘŚCIA, CZYLI JAK WYDOSTAĆ SIĘ Z CZARNEJ D. Witkiewicz Magdalena, Grochowska Marzena napisały książkę, piękną opowieść – bajkę. Opowiadają w niej o mieszkańcach Czarnej Dupy wraz z wiedzą z zakresu coachingu oraz przecudnymi cytatami.