Jesteś wartościowa! – Małgorzata Trzaskowska

with Brak komentarzy
Jesteś wartościowa! - Małgorzata Trzaskowska

„Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie” Małgorzata Trzaskowska pokazuje kobietom, jak krok po kroku zmienić swoje spojrzenie na siebie i zacząć w pełni żyć.

Jesteś wartościowa!

W książce „Jesteś wartościowa!” znajdziesz 10 obszarów, nad którymi każda z nas kobiet, wychowanych na grzeczne dziewczynki, które nie mają prawa głosu i decydowania o sobie, nie chcą nikomu sprawiać problemu. Każdy moduł poświęcony jest innemu zagadnieniu. Znajdziemy m.in. jak polubić siebie, jak uwierzyć w siebie, jak znaleźć siebie, jak dowiedzieć się co lubię i czego nie lubię, jak stawiać granicę, jak mimo strachu działać, jak nie musieć?

Złość podpowiadała jej, że ktoś właśnie podeptał albo zlekceważył coś, co było dla niej bardzo ważne, albo że jakaś jej wartość jest zagrożona.

Co w książce?

Wielkim atutem książki jest to, że znajdziemy tutaj dawkę wiedzy, która została napisana normalnych, prostym językiem. Znajdziemy informacje czemu życie, myśli, postępowanie większości z nas wygląda właśnie tak, a nie inaczej. Przydatne informacje, jak wyjść z dotychczasowych schematów, przekonań. Przy każdym rozdziale mamy krótką historię kobiety, która zmagała się z danym problemem. W książce znajdziemy wiele ćwiczeń, które mają nam pomóc w nauce nowego postępowania, sposobu myślenia.

MUSZĘ to przymus zewnętrzny, presja, poczucie, jakbyś była sterowana przez kogoś lub przez coś z zewnątrz.
A CHCĘ to wolność wyboru, podejmowanie suwerennych decyzji i poczucia, że sama kierujesz swoim życiem.

Moje zdanie o książce

Książka „Jesteś wartościowa!” jest przede wszystkim książką, która głównie kierowana jest do kobiet, które chcą rozpocząć swoją drogę rozwojową. W kilku krokach wskazane są ważne obszary, które zatruwają nam życie, nie pozwalają być sobą i powodują tylko problemy.
Moja wskazówka, że warto sobie tą książkę dawkować i wykonywać rzetelnie ćwiczenia. Zmiana nie przyjdzie dzięki temu, że przeczytamy książkę. Zmiany zadzieją się, kiedy spojrzymy w siebie, zrobimy ćwiczenia, zaczniemy chcieć czegoś innego i wdrożymy nowe zasady, wartości w życie.