Księga Dobrych Myśli – Beata Pawlikowska

with Brak komentarzy

Codziennie jesteśmy bombardowani negatywnymi wydarzeniami, historiami i zdarzeniami. Rzadko, kiedy skupiamy się na pozytywnych zdarzeniach w naszym życiu. „Księga dobrych myśli” to zachęta do tego aby codziennie przeczytać kilka dobrych myśli, pozytywnych przesłań i refleksji.

Jeśli masz poczucie, że utknąłeś w życiu, to jest książka dla ciebie. Jeśli brakuje ci poczucia własnej wartości, to jest to książka dla ciebie. Jeśli szukasz natchnienia i inspiracji, to jest książka dla ciebie.

Księga Dobrych Myśli

Książka zawiera 365 testów, po jednym na każdy dzień w roku. Autorka przekonuje, że dzięki codziennym praktykom, nauczymy się lepszego sposobu myślenia. Będziemy bardziej uważniejsi na siebie, będziemy szanować samych siebie ale też innych. Zajdą w nas ważne zmiany.

Moja opinia

Okładka jest przepiękna, kolorowa, z wytłoczonym tytułem. Kolejne kartki strony również są kolorowe, ale nie sprawia, że książka jest przytłaczająca, ale pozytywna i lekka. Na każdy dzień znajdziemy jednostronny tekst, do niektórych dni przewidziane są również ćwiczenia. Każdy z 365 tekstów jest przypisany do konkretnego dnia w roku, dzięki temu łatwo odnaleźć konkretny tekst. Wszystkie myśli zawarte w książce są pisane w liczbie pojedynczej, aby czytelnik bezpośrednio mógł się z nimi identyfikować.