Kuba – Jakub Błaszczykowski & Małgorzata Domagalik

with 3 komentarze
Wydawnictwo Buchmann
Liczba stron: 448

 

„Kuba” książka o dzieciństwie, rodzinie, karierze polskiego piłkarza.

Dotąd raczej unikający wywiadów Jakub Błaszczykowski spędziła wiele tygodni na rozmowie o swoim życiu z Małgorzata Domagalik. Autorka pokusiła się również o przepytanie na temat Kuby najbliższą rodzinę, przyjaciół, trenerów, kolegów z klubów. Wszyscy dostali przychylność Kuby żeby szczerze odpowiadać na wszystkie pytania.

Bardzo szczera i dogłębna biografia mężczyzny, który mimo młodego wieku przeżył wiele dramatycznych przeżyć. To historia chłopaka z małej wioski w Polsce, który udowadnia, że z odrobiną talentu, ciężką pracą i szczęściem można osiągnąć bardzo dużo. Nie odłącznym elementem tej układanki jest wsparcie rodziny i przyjaciół piłkarza.

Małgorzacie Domagalik udało się zbliżyć na tyle blisko do Kuby że ten w końcu zgodził się na wywiad rzekę, bez pomijania najważniejszych ale też najtrudniejszych wątków z życia piłkarza.
Książka jest prawdziwą gratką dla każdego kibica.

Zapisz

  • Dziękuję Ci za miłe słowa.

  • Bardzo ciekawa książka, jednak nie lubię autobiografii. Chociaż ta książka o sławnym, popularnym piłkarzu pewnie będzie się sprzedawać bardzo dobrze 🙂 Fajna recenzja! 🙂
    Pozdrawiam.

    http://aleksandramakota.blogspot.com/

  • Chociaż nie kibicuje , z chęcią bym przeczytała . Co do tych wszystkich rzeczy co tu wymieniłaś : talent , ciężka praca i szczęście to właśnie to ostatni uważam że najbardziej mu pomogło w odniesieniu sukcesu 🙂 Mogę cię prosić o klik u mnie na blogu ? 🙂