Misja: angielski ucz się skuteczniej! – Beata Topolska

with Brak komentarzy

„Misja angielski: ucz się skuteczniej!” Beata Topolska to ebook dla wszystkich tych, którzy ciągle zaczynają od nowa. Dla tych co stoją w miejscu, albo totalnie nie wiedzą od czego się zabrać. Tych wszystkich, którzy chcą ale potrzebują wsparcia w działaniu.

Co w środku

W ebooku „Misja angielski: ucz się skuteczniej!” dostaniecie samo mięso. Konkretne porady: o planowaniu nauce, o celu, o dobrych nawykach. Dużo informacji o tym, że można popełniać błędy (a nawet trzeba!). O mitach dotyczących nauki angielskiego oraz informacji dlaczego do tej pory nam nie szło z nauką.
Duża część ebooka stanowi baza wiedzy o tym, jak podejść do zagadnień związanych z mówieniem, gramatyką, pisaniem czy czytaniem. Konkretne informacje, gdzie można znaleźć wartościowe informacje, z czego warto korzystać, jak podejść do nauki, na co zwrócić uwagę.
W kolejnej części znajdziemy informacje o plusach i minusach szkół językowych, prywatnych lekcjach, czy native speaker czy może Polak.

Misja angielski: ucz się skuteczniej!

Ważna informacje jest taka, że wiedza zawarta w tym ebooku może spokojnie przydać się wszystkim w nauce dowolnego języka, nie tylko angielskiego. W końcu informacja czemu mówienie jest ważne, jak przełamać strach przed mówieniem czy informacja czy pisanie jest ważne, to wiedza uniwersalna.

Moja opinia

Beata Topolska zebrała najważniejsze, najbardziej istotne informacje o tym, co każdemu z nas może pomóc w nauce języka. Jak przełamywać bariery, zmieniać nawyki, i sprawić żeby nauka stała się dla nas przyjemniejsza a przez to skuteczniejsza.
Autorka stworzyła ebooka na podstawie wieloletniego doświadczenia, jako nauczycielka języka angielskiego. Warto korzystać z wiedzy praktyków, którzy starają się podejść do każdego ucznia indywidualnie i przekazywać im wiedzę w ciekawy i inspirujący sposób.