Szczęście w miłości- Joanna Godecka

with Brak komentarzy
Szczęście w miłości- Joanna Godecka

Joanna Godecka oprócz „Szczęście w miłości” wydała również „Bądź pewna siebie” i „Nie odkładaj życia na później„.
Czy trzeba albo można mieć szczęście w miłości? Czy miłość to coś, na co samemu można zapracować, czy łut szczęścia?

Co znajdziemy w książce ?

W książce „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie” porusza bardzo różne tematy związane ze szczęściem. Znajdziemy informacje między innymi: jak pokochać siebie; jak podświadome schematy, działania, zmienić na świadome; wiele informacje odnośnie samooceny. Jak randkować ? Jak zacząć, jak dbać o związek, co zrobić kiedy w związku zaczyna się rutyna i nuda?

Szczęście w miłości

Joanna Godecka w swojej „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie” pokazuje nam, że wszystko należy zacząć od siebie. Warto zagłębić się w siebie, zajrzeć do swojego wnętrza, do dzieciństwa, do relacji rodziców, do naszych własnych doświadczeń i dotychczasowych relacji. Dzięki temu mamy szanse na odkrycie kim jesteśmy, co lubimy, w jakie schematy wpadamy, jak chcielibyśmy aby wyglądało nasze życie. Znajdziemy tam informacje, nad czym należy popracować aby jeszcze lepiej i bardziej kochać i rozumieć siebie. 

Moja opinia

Książka dla wszystkich tych, którzy chcą znaleźć swoje szczęście. Wcale nie trzeba go szukać daleko, w innych rzeczach czy osobach. Warto zagłębić się w siebie i znaleźć to szczęście, miłość, zrozumienie, brakujące rzeczy w nas samych. 
W książce znajdziemy wiele przykładów postępowań innych, wiele schematów, w które sami możemy wpadać, ale również ćwiczenia, które warto wykonać aby poznać siebie.