To twoje życie. Pokochaj je – Katarzyna Miller

with Brak komentarzy
To twoje życie. Pokochaj je - Katarzyna Miller

Katarzyna Miller i jej najnowsza książka „To twoje życie”, która zachęca do opieki nad sobą samą w różnych aspektach naszego życia.

To twoje życie

„To twoje życie” stworzone jest w formie wywiadu pomiędzy Joanną Olekszyk i Katarzyną Miller. Książka składa się z 6 rozdziałów: dorosłości, autentyczności, empatii, miłości, spokoju ducha i przyjemności. A każda z lekcji zawiera kilka części. Po każdym rozdziale jest kilka ćwiczeń, które warto zrobić.
Poruszone są różne zagadnienia ale każdy równie ważny. Są nimi opieka nad swoim wewnętrznym dzieckiem, docenienie siebie, nauczenie się śmiać z siebie. Ale również toksyczni ludzie, przestać się zamartwiać czy chcieć zmienić innych ludzi.

Każdy z tych działów jest równie ważny, każdy przekazuję dużą wartość merytoryczną. Katarzyna Miller namawia wszystkie kobiety aby popracowały nad sobą, swoimi relacjami. Aby stały się silniejsze i sprawiły, żeby żyły po swojemu, według własnych wartości.

Jak raz staniesz za sobą, to wiesz już, jakie to jest fajne.

Moja opinia

Jestem wielką fanką Katarzyny Miller ale ta książka spodobała mi się najbardziej ze wszystkich dotąd przeczytanych. Jest przemyślana, jest fajnie ułożona tematycznie. Porusza istotne i ważne elementy życia każdej z nas. Zawiera rady, walczy ze stereotypami, rzeczami, które wkładano nam niestety do głów od małego.

Książkę czyta się w ekspresowym tempie. Jak zawsze Katarzyna Miller jest szczera do bólu, ale równocześnie jest ciepła i bardzo sympatyczna.

Boże użycz mi pogody ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę, odwagi, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrości, abym umiała odróżnić jedno od drugiego.