TOP 10 książek na JESIENNE wieczory

with Brak komentarzy


Poniżej przedstawiam zestawienie TOP 10 książek na jesienne wakacje, przy których relaks gwarantowany:

 

 • Kiedy pada deszcz Lisa De Jong

  Byłam zraniona. Zostałam ocalona. Odzyskałam nadzieję. Tamtej nocy myślałam, że to koniec mojej historii, jednak teraz wiem, że był to jej nowy początek.

 • Przez niego zginę K.A.Tucker

  W szkatułce ukrytej w mieszkaniu przyjaciółki Maggie odkrywa jednak coś, co stawia wiele niewygodnych pytań. Musi dowiedzieć się czegoś o tajemniczym mężczyźnie, którego Celine kochała, chociaż miał stać się przyczyną jej zguby. Ten mężczyzna był moim zbawieniem. Teraz przez niego zginę.

 • Razem będzie lepiej Jojo Moyes  

  Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce.

 • Ta chwila Guillaume Musso

  W mieście-labiryncie, które nie daje ani chwili wytchnienia, Lisa jest w stanie podjąć każde ryzyko. Ale Arthur nie jest taki, jak inni. Już wkrótce ujawni Lisie przerażającą prawdę, która sprawia, że nie może odwzajemnić jej uczucia: „To, co się ze mną dzieje jest niewyobrażalne, a jednak jest jak najbardziej realne… „.

 • Historia pszczół Maja Lunde

  Trzy intrygujące historie, zwyczajni, a jednak niezwykli bohaterowie, pszczoły i walka o przyszłość naszej cywilizacji. Epicka w swoim wymiarze, rozgrywana na trzech płaszczyznach czasowych, opowieść, której spoiwem są… pszczoły.

 • Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek  Mary Ann Shaffer, Annie Barrows

  Juliet przypadkiem dowiaduje się o małej wyspie Guernsey, na której istnieje dziwne Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek. Powołali je podczas wojny rolnicy i gospodynie, by uratować kilka osób przed aresztowaniem. Ale jak się ma literatura do placka z obierek?

 • Tylko Cross  Sylvia Day

  Gideon Cross. Pochłonął mnie całkowicie i nieodwracalnie. Poślubienie go było spełnieniem moich marzeń. Nie podejrzewałam jednak, że wytrwanie w małżeństwie będzie takie trudne. Miłość się zmienia. Nasza była schronieniem przed burzą i najgwałtowniejszą z nawałnic. Odsłoniliśmy przed sobą najgłębsze i najmroczniejsze sekrety.

 • Promyczek  Kim Holen

  Życie Kate Sedgwick nigdy nie było bezbarwne. Dziewczyna pomimo problemów i tragedii zachowała pogodę ducha – nie bez powodu jej przyjaciel Gus nazywa ją Promyczek. Kate jest pełna życia, bystra, zabawna, ma również wybitny talent muzyczny. Nigdy jednak nie wierzyła w miłość.

 • Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes

  Co robisz, jeśli chcesz uszczęśliwić osobę, którą kochasz, ale wiesz, że to złamie twoje serce?

 • Klub szczęśliwych żon Fawn Weaver

  Jeśli pragniesz, aby Twoje małżeństwo było wspaniałe nie tylko dziś, ale także za kilkadziesiąt lat, a każdy dzień cementował je coraz bardziej, przyłącz się do Klubu Szczęśliwych Żon. Natychmiast przeczytaj tę książkę, bo jest to lektura obowiązkowa zarówno dla pary, która zamierza się pobrać, jak i dla tej, która jest ze sobą od dawna.

Zapisz

Zapisz