Z każdym oddechem – Nicholas Sparks

with Brak komentarzy

Z każdym oddechem - Nicholas Sparks

Nicholas Sparks niekwestionowany autor książek o miłości. W swojej najnowszej książce „Z każdym oddechem” nie zawiódł swoich czytelników. Piękna powieść o relacjach damsko-męskich, o wyborach, dzieciach, tęsknocie i rodzinie.

Z każdym oddechem – Nicholas Sparks

„Z każdym oddechem” to opowieść o Hope, kobiecie, która od dana miała plan na siebie: studia, praca, mąż i dzieci. Ma 36 lata, skończone studia, dobrą pracę i chłopaka, z którym wiązała duże nadzieje ale rozstali się. Jedzie nad morzem aby nabrać dystansu. Spotyka tam Tru, który przyjechał aby spotkać się z ojcem. Mieszka w Zimbabwe i pierwszy raz przyleciał do Ameryki. Od pierwszego momentu między nimi zaczyna iskrzyć.

Moja opinia

Początek i koniec powieści jest niecodzienny, zaskakujący, ale dający czytelnikowi ciekawą perspektywę. „Z każdym oddechem” w ciąga intensywnie i nie pozwala o sobie zapomnieć. Powieść idealna na spokojne wieczory. Koniecznie miejcie przy sobie chusteczki, ta powieść wyciska łzy.

Bardzo romantyczne i piękne (co spodoba się większości kobiet) są słowa, która padają w książce oraz listy, które piszą do siebie zakochani.

Autor skupia się na głównych bohaterach, na ich myślach i przeżyciach. Nie ułatwia niczego ani bohaterom ani czytelnikom. Los bohaterów jest wystawiany na próbę, ciągle w sprzeczności z czytelnikiem. Ale jak w życiu wszystko ma swój cel, konsekwencję i powód.

Książka ma przepiękną okładkę, dającą siłę i nadzieję, ale przypominającą też o rozstaniu.